Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Tarnobrzeskie Stowarzyszenie ESTEKA organizuje wolny czas dla setek młodych ludzi
Echo Dnia, Publication date: 2013-07-20

ECHO DNIA Autor:

ZOBACZ ORYGINALNY ARTYKUŁ

Letnia oferta tarnobrzeskiej ESTEK-i. Obozy językowe, konne, piłkarskie, plastyczne i wypoczynkowe
W ciągu dwóch letnich miesięcy Stowarzyszenie ESTEKA organizuje wolny czas dla setek młodych mieszkańcom z naszego regionu.

Tym razem członkowie Stowarzyszenia ESTEKA z Tarnobrzega na swoje bazy wybrali Czarniecką Górę w województwie świętokrzyskim oraz Dąbki koło Darłowa.

KILKA TURNUSÓW

Każdego roku na obozy i kolonie organizowane przez Stowarzyszenie ESTEKA wyjeżdżą kilka setek dzieci i młodzieży z Tarnobrzega i okolic.

- Dla wielu z nich jest to jedyna możliwość na wakacyjny wyjazd. Staramy się przygotowywać bogatą ofertę, która pozwala w atrakcyjny sposób spędzić czas poza miejscem zamieszkania - wylicza Robert Kędziora, wiceprezes Stowarzyszenia ESTEKA.

W tym sezonie letnim tarnobrzeżanie przygotowali trzy turnusy wypoczynku nad Morzem Bałtyckim, czyli w Dąbkach oraz po cztery turnusy obozów w Czarnieckiej Górze w województwie świętokrzyskim.

OFERTA

Obecnie dobiega do końca pierwszy turnus wypoczynkowy nad morzem, a także trzeci turnus kolonii w Czarnieckiej Górze. W przytulnej miejscowości koło Stąporkowa wypoczywają teraz uczniowie klas I-IV, a także cenne umiejętności zdobywają nieco starsze koleżanki i starsi koledzy. Trwają bowiem obozy: piłkarski, konny i wypoczynkowy.

- Na podsumowania jest jeszcze za wcześnie, ale już można powiedzieć, że zainteresowanie wyjazdami z ESTEK-ą było bardzo duże. Nas to oczywiście cieszy, ale także mobilizuje do dalszej pracy - kończy Robert Kędziora.

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]