Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Wakacje z "Echem Dnia". Sprawdź co robić w Tarnobrzegu
Echo Dnia, Publication date: 2011-08-24

Zobacz orginalny artykuł

Echo Dnia

Wakacje z "Echem Dnia". Sprawdź co robić w Tarnobrzegu

Sprawdź, gdzie możesz spędzić wolny czas w trakcie wakacji w Tarnobrzegu. Oto propozycje na środę.

O godzinie 10 w bazie Stowarzyszenia ESTEKA na tarnobrzeskim osiedlu Mokrzyszów rozpocznie się nauka jazdy konnej. O godzinie 11 w pływalni krytej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu rozpoczną się gry i zabawy w wodzie.
W Oddziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ulicy Szerokiej, o godzinie 11, rozpoczną się projekcje bajek dla najmłodszych. W Czytelni Internetowej o godzinie 11 rozpocznie się turniej gier planszowych.
W filii numer 1 na osiedlu Serbinów o godzinie 11.30 rozpocznie się „Południe z książką”, a o godzinie 12 projekcje bajek dla najmłodszych. Natomiast o godzinie 13 odbędzie się karaoke.
W filii numer 2 na osiedlu Siarkowiec o godzinie 11 odbędą się cykliczne spotkania miłośników gier i zagadek.
W bibliotecznej filii numer 3 na osiedlu Miechocin o godzinie 10 rozpocznie się czytanie bajek, natomiast po godzinie 11 odbędzie się spotkanie, w ramach którego rozwiązywane będą rebusy. O godzinie 13 rozpocznie się projekcja bajek dla najmłodszych.
W filii numer 4 na osiedlu Mokrzyszów o godzinie 11 rozpocznie się czytanie bajek dla najmłodszych. O godzinie 12 dzieci będą mogły wziąć udział w rozwiązywaniu quizów. Natomiast w filii numer 5 na osiedlu Wielowieś o godzinie 11 przeprowadzony zostanie „Konkurs 4 pytań”, odbędą się zajęcia plastyczne, a o godzinie 10 pracownice filii będą czytać bajki najmłodszym. W filii numer 6 na osiedlu Sobów o godzinie 12 odbędzie się czytanie bajek dla najmłodszych.
Od poniedziałku do piątku młodzież we wszystkich filiach Biblioteki Publicznej może korzystać za darmo z Internetu. W filii numer 1 na osiedlu Serbinów „Wakacje z Internetem” rozpoczynają się o godzinie 12. W pozostałych filiach akcja zaczyna się o godzinie 11.

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]